Hopp til hovedinnhold

Salg

Eirik Berglund

Salgsdirektør / Sales Director


Mobile:(+47) 92 66 81 00
E-mail:eirik.berglund@hitachi-powertools.no

Knut Henningsen

Key Account Manager

Mobile:(+47) 414 02 560
E-mail:knut.henningsen@hitachi-powertools.no

Kristian Johnsen

Verktøyspesialist / Salgsavdelingen


Direct:(+47) 66 92 66 45
Mobile:(+47) 45 97 69 69
E-mail:kristian.johnsen@hitachi-powertools.no

Nils A. Breivik

Distriktssjef (Nordmøre / Trøndelagsfylkene / Nordland sør for Saltfjellet)

Mobile:(+47) 99 24 56 74
E-mail:nils.breivik@hitachi-powertools.no

Fredrik Bernabe

Distriktssjef (Østfold/Oslo/Akershus/Deler av Hedmark)

Mobile:(+47) 90 09 89 59
E-mail:fredrik.bernabe@hitachi-powertools.no


Håkon Bøylestad

Distriktssjef (Agderfylkene)

Mobile:(+47) 90 27 03 64
E-mail:hakon.boylestad@hitachi-powertools.no

Dag Hansen

Distriktssjef (Hordaland)

Mobile:(+47) 94 83 21 20
E-mail:dag.hansen@hitachi-powertools.no

Joel Johnsen

Distriktssjef (Nordland nord for Saltfjellet / Troms / Finnmark)

Mobile:(+47) 48 89 87 09
E-mail:joel.johnsen@hitachi-powertools.no

Willy Karlsbakk

Distriktssjef (Sogn og Fjordane / Sunnmøre / Romsdal)

Mobile:(+47) 90 99 01 52
E-mail:willy.karlsbakk@hitachi-powertools.no

Kenneth S. Riddervold

Distriktssjef (Oslo (nord og vest) / Mjøsa (vest) / Buskerud (nord)


Mobile:(+47) 40 03 59 23
E-mail:kenneth.riddervold@hitachi-powertools.no

Svein G. Sangolt

Distriktssjef (Rogaland / deler av Hordaland og Vest-Agder)

Mobile:(+47) 95 82 92 17
E-mail:svein.sangolt@hitachi-powertools.no

Tor Erik F. Stensland

Distriktssjef (Telemark / deler av Vestfold)

Mobile:(+47) 40 40 13 00
E-mail:tor.erik.stensland@hitachi-powertools.no

Atle Aas

Distriktssjef (Oslo / Akershus / Oppland / Gudbrandsdalen)

Mobile:(+47) 99 32 45 32
E-mail:atle.aas@hitachi-powertools.no

Kontaktinformasjon


Hitachi Power Tools Norway AS
Kjeller Vest 7
Postboks 124
2027 Kjeller

Sentralbord: +47 66 92 66 00


Ordre: +47 66 92 66 66
Service: +47 66 92 66 92
Regnskap: +47 66 92 66 44

Vis i kart